Vitajte v mojom obchode!

Vlastnej tvorbe sa venujem popri svojej práci už zopár rokov. Na Sashe som si mohla vyskúšať predaj mojich výrobkov online a začínala som tu pod menom Haraburda. Na začiatku ma lákalo šitie zo starých látok a ich znovupoužitie na tvorbu tašiek, peňaženiek a všelijakých doplnkov do domácnosti.

Samolepky som najprv vyrobila pre seba. Aby som ochránila potraviny a koreniny pred moľami, presypala som všetko z pôvodných obalov do sklenených fliaš. Potom však nastal nový problém, ako sa vysporiadať s tým, čo je v ktorej fľaši.:-) Etikety som prispôsobila svojim predstavám, pridala im farby podľa druhu korenia a doplnila o rôzne zaujímavosti zo sveta korenín.

Keďže som grafička, bolo pre mňa jednoduché pri ich výrobe spolupracovať s profesionálnou tlačiarňou a dať vytlačiť nálepky na samolepiacu fóliu, aby dobre odolávali vode a vydržali v kuchyni čo najdlhšie. Potom mi napadlo, že by mohol aj niekto iný potrebovať môj výtvor. Odvtedy ubehlo zopár rokov a moje nálepky sa tešia vašej obľube, čo ma nesmierne povzbudzuje do práce. Verím, že sa vám moje staré aj nové nápady budú páčiť a hlavne doma dobre slúžiť.

Prajem príjemné nakupovanie. :-)

S pozdravom Darina